KONST / Litografier / Färglitografi 14576392
nr 1457 6392
Mikael Kihlman
(f. 1953), Sverige
Signerad, numrerad 23/210. Färglitografi, bildmått: 53x60, yttermått inklusive ram: 59x67 cm
Mikael Kihlman, född 1953, svensk målare och grafiker.
Utrop:
500 kr
måndag 28 mars 2022
kl 19:03:29